OUTDOOR COOKİNGsummer camp winter camps summer camp 17 years  tom CANYONİNG awarded senior guide class4-5High rope parkEducation centrecamping time tomba campscanyon nieuwTomba summer campTui AwardSummer campTombacampraftingsummer camp Sustainable awarded company tomba campsIstanbul cruise eventTeam buildingtomba camp Dream adventures bmwOur playgroundoutdoor classesFamily tripsBootcamp emesa groep nederlandSurvival cookingsummer camp Antalya iPad quest team work

Event Trailers

Rafting

You want to paddle through the waves, get wet, and have fun, but how?

The Koprulu River has its own magical tough ,ancient history and nice wild water rapids ,a kind host with the turquoise color of the river welcoming all the adventurers.

Wild water experience on the upper section of the Köprülü River. Rafting though Bigger waves and deeper drops.
Be prepared to get soaked.

We are inviting you to be part of this unique experiences with us.
Here, we provide you with different choices. You can participate in the rafting groups of 10 people.

We provide you with choices to raft on beginner, intermediate or advanced level rivers depending on what kind action you look for.

We opreate from the biggest and the most beautiful facility of the region. guiding in dutch,german.inglish,turkish

With hot water showers, clean toilets, a well-cleaned industrial kitchen, resting lodges, volleyball courts, a restaurant and a bar;

We offer you the warmth and the comfort of your house out in the woods.

Min Pax : 10
Max Pax : 500

Transfer : 90 km from airport.
Start time : flexible 10.00 (3 hour tour)
End time : flexible 14:00

Required dress code: Comfortable clothes for sportive activities and sandals for outdoor activities and swimming wear, towel.

NR – 014 RAFTING ADVENTURE”

Min Pax : 15
Max Pax : 500

Transfer : Havaalanından 90 km uzaklıktadır.

Başlangıç : esnek 10.00 (+/-3 saat)
Bitiş : esnek 14.00

Önerilen Kıyafet: Rahat kıyafetler, spor ayakkabısı ve sandalet. Yedek kıyafet almanız gereklidir.

Dalgalara kürek çekmek, eğlenmek birazda ıslanmak istiyorsunuz, peki ama nasıl? Burada size farklı seçenek sunuyoruz.

10 kişilik Rafting botu grubunun bir parçası olabilir ya da 2 kişilik kendinizin kontrol ettiği ducky botlarından alabilirsiniz. Size başlangıç orta ve gelişmiş seviye seçenekleriyle rafting hizmeti verebiliriz.

Do it ! Rafting base camp.
Gelişmiş mutfağı, sıcak duş ,dinlenme alanı, restoran ve bar olanağı ile size ormanda bile konforu aratmayan base kampımız ile kendinizi turdan sonra evinizde hissedebilirsiniz.

Köprülü Kanyon Milli Parkı içerisinde yer alan Do it& Novaraft Tesisi’ne varış.Burası aynı zamanda Rafting turunun bitiş noktasıdır.

İNFO
Katılımcılara turun akışı ve Rafting hakkında gerekli bilgiler verilir.Daha sonrasında Rafting ekipmanları ve donanımları verilir.
START NOKTASINA HAREKET

Canyeleği,kask,kürek …vs malzemelerini giyinen katılımcılar otobüslerle start noktasına hareket ederler.
TUR START & İLK PARKUR GEÇİŞİ

Bu bölümde “Creeks”,”Turn around”,”Double Impact”,Cryin Walls”, ”Halfmoon”,Three Steps” gibi rapidleri de içeren 7 km’lik ilk parkur geçilir.
Bu sırada uygun yerlerde botla (karaya çıkmadan) çeşitli oyunlar ve animasyonlar yapılır.

BODY RAFTING
Irmağın takriben yarısına denk gelen bu noktada botlar kenara çekilir ve bir dinlenme molası verilir. Burada kimi katılımcılar dinlenmeyi tercih edebileceği gibi kimi katılımcılarda müthiş bir deneyim yaşayacakları “Body-Rafting” yani “dalgaların içinden yüzerek geçme”yi deneyebilirler. Hiçbir riski olmayan bu aktivitenin belki de turun en heyecanlı kısmı olması muhtemeldir.

İKİNCİ PARKUR GEÇİŞİ
“Washingmachine”,”Roulette”,”Bugy-bugy”,”Devil’s Hole” …vs gibi adrenalini,heyecanı üst düzeye çıkaran rapidleri içeren ikinci parkur geçilir. Bu sırada uygun yerlerde botla (karaya çıkmadan) çeşitli oyunlar ve animasyonlar yapılır.
Tur sona erer.

YEMEK
Tur, sabah malzemelerimizi aldığımız Novaraft tesisinde sona erer.Katılımcılar kendilerini bekleyen Otobüslerinden kuru giysilerini alırlar.Arzu edenler için sıcak su duş imkanımız vardır.Sonrasında nehir kenarındaki restoranımızda, günün tüm yorgunluğunu üzerimizden alacak, muhteşem lezzetli açık büfe yemek servisi ile tur tamamlanmış olur.

TUR VİDEOSUNUN GÖSTERİMİ
Tüm tur boyunca filme alınan ve fotoğraflanan katılımcılara restoranımızda turun filmi gösterilir ve isteyenlere satışı yapılır.Bu sırada arzu edenler için yemek servisi devam eder.

KAMP’TAN AYRILIŞ VE OTELE VARIŞ